Kontakta oss

Boka tid

Nino Delgado
Lic. Personlig Tränare, Lic. Fystränare, Cert. Massör & Boxningstränare
Samordnare
0704-002182, nino@deepbodywork.se
Radisson Blu Riverside

Flavio Rocha
Diplomerad Massör & Kostrådgivare
070-763 37 26, flavio@deepbodywork.se
Nordic Wellness lokaler på Lindholmsallen 20

Janna Telianidou
SHR & Cidesco Diplomerad Hudterapeut & Massör
Behandling & Administrationsansvarig
0738-825182, janna@deepbodywork.se
Radisson Blu Riverside

Nikola Punos
Idrottslärare, Lic Fystränare, Lic Personlig Tränare & Idrotts Massör
Master's degree, Sports Medicine & Physiotherapy
Master's degree, Sport Science - Faculty of Sports and Physical Education
031-380 95 00, nikola@deepbodywork.se
Utbildningsansvarig

Tyra Nord
Diplomerad Massör & Yoga instruktör
031-380 95 00, tyra@deepbodywork.se
Radisson Blu Riverside

Jennifer Macintosh
Diplomerad Massör
031-380 95 00, jennifer@deepbodywork.se
Radisson Blu Riverside

Silvana Martins Rocha
Lic. Fystränare & Lic. Personlig Tränare
031-380 95 00, silvana@deepbodywork.se

Jessica Chen
Diplomerad Massör
031-380 95 00, jessica@deepbodywork.se
Radisson Blu Riverside

Växel: 031-380 95 00, direkt 0704-002182, Info@deepbodywork.se
Lindholmspiren 4, 417 56 Göteborg, Lindholmsallen 20, 417 55 Göteborg

Deep Bodywork

Deep Bodywork har kvalitet i fokus oavsett om det gäller behandlingar, föreläsningar, utbildningar eller någon av våra andra tjänster. Företaget har levererat välmående, utbildningar och friskvård sedan 2008.
Vi sammarbetar med Radisson Blu Riverside Lindholmen där vi bemannar deras Wellness & Spa avdelning med massörer och hudterapeuter, vi har även ett fint sammarbete med Nordic Wellness som är en av Sveriges största gymkedja samt med finansbolaget Collector som du kan delbetala alla våra tjänster och utbildningar.

Deep Bodywork är medlem i EHFA som står för European Health and Fitness Association som verkar för kvalitet inom friskvårdsområdet i Europa, både vad gäller utövare och utbildare.
Vår utbildning till PT & Fystränarutbildning är ackrediterad av EHFA, detta innebär att vår licens är kvalitetssäkrad och uppfyller de krav som EHFA ställer för utbildning.

Vi är övertygade om att utbildning, behandling, mental träning, fysisk aktivitet i kombination med god kost och bra återhämtning ger en ökad livskvalité. Vårt företag riktar sig till alla ung som äldre är välkomna till oss.